خدمات

حمل و نقل

حمل و نقل محصولات در حوزه ی تولید مساله ایی بسیار حائز اهمیت است. بهترین محصولات در صورت حمل و نقل نا مطمعن و نادرست دچار آسیب ها و صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.”سرعت، دقت و کیفیت در ارائه ی خدمات همواره سرلوحه ی عملکرد ما بوده است”

ادامه متن

فروشگاه اینترنتی

امروزه با گسترش تکنولوژی های دیجیتال کسب و کار ها هم مانند زندگی روزمره ی انسان دچار تغییرات گسترده ایی شده است.
مجتمع صنایع کارتن و بسته بندی سپهراد در تلاش است تا بروزترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

ادامه متن

مشاوره

یک بسته بندی مناسب می تواند بیش از هر تبلیغاتی در جذب مشتری و ایجاد حس مثبت در مخاطبین تاثیر گذار باشد. این امر امروزه در سرتاسر دنیا در کمپانی های بزرگ تولید کننده به عنوان یک اصل شناخته شده است.

ادامه متن

طراحی بسته بندی

اولین وظیفه‌ی یک بسته بندی محافظت از محصولی است که درون آن است. بسته بندی باید به‌اندازه‌ی کافی مستحکم و قابل ‌اطمینان باشد تا کار را برای نگهداری و توزیع آسان کند. ضمن آن ‌که موظف است اطلاعات لازم را در مورد آنچه درون خود دارد به مشتریان بدهد.

ادامه متن

بسته بندی های خاص و خلاقانه

آیا برای محصولات خود شخصیت و اعتبار خاصی قائل هستید؟
اگر پاسختان به سوال بالا “بله” است پس قطعا در مورد نقش بسته بندی در ایجاد یک شخصیت و جایگاه منحصر بفرد برای هر محصولی اطلاعاتی دارید.

ادامه متن

بسته بندی های فوق بزرگ

اولین هدف از تولید کارتن های بسته بندی ایجاد ایمنی و محافظت از محصولات است.
یک کارتن خوب کارتنی است که به بهترین شکل از محصول شما محافظت کند، در برابر عوامل محیطی پایدار و مقاوم باشد.

ادامه متن

خدمات تولید

توانایی های گسترده ی مجتمع صنایع کارتن و بسته بندی سپهراد در زمینه ی تولید انواع بسته بندی ها ی کارتنی و مقوایی با گستره ی وسیع جنس و ابعاد و نوع چاپ، به این مجموعه توانایی خدمت رسانی به انواع کارخانجات و صنایع تولیدی با محصولات متفاوت را داده است.

ادامه متن