18
نوفمبر

الدیکور

مفهوم طراحی داخلی و دکوراسیون مفهومی است که اکثر ما در زندگی شخصی و کاری خود با آن سروکار داشته و داریم.
طراحی داخلی شامل مجموعه ایی از تغییرات در فضای داخلی سازه ها بمنظور کارایی هرچه بیشتر فیزیکی و روانی هست.این تغییرات میتوانند شامل تغییر در چیدمان اجزا و یا تقسیم بندی فضای ساختمان باشد. تقسیم بندی و بخش بندی فضای داخلی ساختمان ها امروزه توسط متد ها و روش های متفاوتی انجام می شود.
اما بنظر می رسد کمتر کسی از حضور کارتن و محصولات کارتنی و سلولوزی در صنعت و هنر دکوراسیون و طراحی داخلی اطلاعات کاملی داشته باشد.
شاید برای شما جالب باشد که در صنعت دکوراسیون داخلی می توان از کارتن استفاده های گسترده و متنوعی انجام داد.
از ایجاد تقسیم بندی فضا توسط پارتیشن ها و دیوار های کارتنی تا استفاده از میز ها، صندلی ها، کانتر ها، پیشخوان ها، قفسه ها، لوستر ها و المان های بسیار زیاد و متنوع و کاربردی دیگری که با استفاده از کارتن تولید می شود.
از دیگر محصولات با جنس کارتن می توان به محصولاتی کاملا کاربردی مانند تخت خواب، میز و صندلی، کمد و کتابخانه، انواع قفسه ها و تقسیم بندی ها با اشکال و ابعاد متنوع و کاربردی اشاره کرد.
استفاده از کارتن در دکوراسیون داخلی مزایا ی منحصر بفرد و جذابی بهمراه دارد که شاید نظر هر مخاطبی را بخود جلب کند.
جذابیت فوق العاده ی بصری که حاصل از ترکیب رنگی گرم و زیبا و نوع جنس و غیر منتظره بودن استفاده از کارتن در چنین جایگاهی است در نگاه اول هر بیننده ایی را مجذوب خود خواهد کرد.

روند تولید دکوراسیون های کارتنی بسیار سریع بوده و بدلیل سبک بودن محصولات حمل و نصب و بهره برداری از دکوراسیون های کارتنی به سهولت انجام می پذیرد.
در صورت تصمیم انجام تغییرات در دکوراسیون های از جنس کارتن کمترین آسیب ممکنه به اجزای دیگر دکوراسیون و فضای کلی ساختمال وارد شده و تغییرات بدون کمترین مشکل صورت می پذیرد.
همچنین استفاده از دکوراسیون های کارتنی از هزینه های بسیار پایین تری نسبت به رقبای خود برخوردار بوده و امکان صرفه جویی بسیار خوبی را برای مشتریان فراهم می آورد.
نکته ی قابل توجه دیگر در مورد محصولات دکوراتیو کارتنی قابلیت تحمل بالای این محصولات در مقابل عوامل محیطی مانند سرما و گرما،رطوبت، فشار، و همچنین توان بسیار بالای تحمل وزن توسط این محصولات است که بواسطه ی جنس منحصر بفرد کارتن استفاده شده در محصولات دکوراسیون و نوع طراحی این محصولات ایجاد شده و دکوراسیون از جنس کارتن را به محصولی منحصر بفرد و کارآمد تبدیل کرده است.
قطعا اگر بدنبال طراحی داخلی منحصر بفرد، زیبا و کارآمد باشید همین الان بهترین گزینه را پیدا کرده اید.
تیم مشاوره و طراحی ما همواره آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره ایی و طراحی دکوراسیون مشتریان ارجمند به شکل رایگان در تمام کشور به شکل آنلاین و در استان های تهران و قم به شکل حضوری می باشند.
دپارتمان طراخی داخلی و دکوراسیون سپهراد در طول روند تولید همواره با مشتری در تماس خواهد بود و در تمام مراحل از نظر و خواست مشتریان خود بهره خواهد برد.
دپارتمان تخصصی طراحی داخلی و دکوراسیون مجتمع صنایع کارتن و بسته بندی سپهراد با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین استفاده از بهترین و منحصرد بفرد ترین مواد اولیه تولید شده توسط بهترین های جهان با استاندارد های بین المللی بعنوان اولین واحد فعال در زمینه ی دکوراسیون و طراحی داخلی بر پایه ی محصولات کارتنی افتخار دارد بهترین و کامل ترین خدمات مربوط به طراحی و تولید انواع دکوراسیون های داخلی مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی را به مشتریان خود ارائه دهد.

متفاوت دیده شوید