بسته بندی های خاص و خلاقانه

  • Home
  • /
  • service
  • /
  • بسته بندی های خاص و خلاقانه

آیا برای محصولات خود شخصیت و اعتبار خاصی قائل هستید؟
اگر پاسختان به سوال بالا “بله” است پس قطعا در مورد نقش بسته بندی در ایجاد یک شخصیت و جایگاه منحصر بفرد برای هر محصولی اطلاعاتی دارید.
بسته بندی محصول مانند لباس تن افراد تا حد زیادی معرف شخصیت و ویژگی های محصول است. قطعا محصولی که درون یک بسته بندی زشت و بی کیفیت و نا مناسب قرار داشته باشد از اعتماد مشتری برخوردار نخواهد بود.
از طرفی یک بسته بندی شاخص، خلاقانه، با کیفیت و متناسب میتواند باعث ایجاد حس اعتماد و اطمینان در مشتری و همینطور یک شخصیت جذاب و اعتبار قابل قبول برای محصول خود باشد. اهمیت این مساله در حدی است که نوع بسته بندی در محصولات یک کمپانی میتواند باعث ایجاد و معرفی یک سبک زندگی خاص در برخی افراد جامعه شود.
یک بسته بندی هوشمندانه مشتری را جذب می کند و پیام مورد نظر شما را به او می رساند.باعث ایجاد رابطه ایی احساسی بین محصول شما و مشتری خواهد شد و می تواند محصول شما را به عنوان بخشی از زندگی زندگی مشتری معرفی کند.
بد نیست بدانید 70 درصد از تصمیمات خرید یک خریدار در فروشگاه گرفته شده و از طراحی و بسته بندی یک محصولی خاص تاثیر می پذیرد.
ساختار بسته بندی محصول میتواند هسته ی مرکزی استراتژی تبلیغاتی یک برند باشد و نقش اساسی در ارزشگذاری محصول ایفا کند.

مجتمع صنایع کارتن و بسته بندی سپهراد با توجه به اهمیت بالای بسته بندی محصولات و با بهره گیری از علوم تخصصی حوزه های روانشناسی بازار، طراحی بسته بندی ( (packaging،مدیریت بازاریابی و همچنین استفاده از تجربه و تخصص سالها فعالیت در عرصه ی تولید کارتن و بسته بندی، توان طراحی و تولید خلاقانه ترین و زیبا ترین بسته بندی ها را برای محصولات خاص و ارزشمند شما دارد.
ما با توجه به خصوصیات مصرفی، سختاری، ظاهری و ذهنیت تولید گنندگان هر محصول با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک های طراحی بسته بندی مانند استفاده از تکنیک های روانشناسی رنگ ها و احجام و رصد بازار های هدف محصول بهترین بسته بندی های خاص و خلاقانه را برای محصول شما طراحی کرده و با پیشرفته ترین تکنولوژی های صنایع کارتن و بسته بندی تولید خواهیم کرد.

“شاخص دیده شوید”