بسته بندی های فوق بزرگ

  • Home
  • /
  • service
  • /
  • بسته بندی های فوق بزرگ

کارتن های فوق بزرگ

اولین هدف از تولید کارتن های بسته بندی ایجاد ایمنی و محافظت از محصولات است.
یک کارتن خوب کارتنی است که به بهترین شکل از محصول شما محافظت کند، در برابر عوامل محیطی پایدار و مقاوم باشد، توان تحمل فشارهای وارد شده به بسته بندی را داشته باشد و حمل و نقل محصول را تسهیل کند.
رعایت موارد و معیارهای یک بسته بندی مناسب و ایده آل در تولید کارتن ها و بسته بندی های با ابعاد فوق بزرگ کار دشواریست.
یکی از پر اهمیت ترین مواردی که باید در تولید کارتن های با ابعاد فوق بزرگ با کیفیت بالا مورد توجه قرار گیرد طراحی کارتن های مرغوب چند لایه جهت بسته بندی محصول ومتناسب با ابعاد و وزن و شکل محصول میباشد.
ممکن است سفارش دهنده ی یک بسته بندی از ترکیب و نوع ورق کارتن مورد نیاز برای تولید بسته بندی خود اطلاعاتی داشته باشد که در این صورت روند تولید بسته بندی کوتاه تر خواهد شد.
اما در صورتی که صاحب محصول اطلاع دقیق یا درستی از بسته بندی محصول خود در اختیار نداشته باشد این وظیفه ی تیم تولید ما هست که با استفاده ای مشخصات محصول مشتری به محاسبه و طراحی ترکیب مناسبی از نوع و جنس ورق و ابعاد بسته بندی برای تولید بهترین کارتن ممکن بپردازد.
مجتمع صنایع کارتن و بسته بندی سپهراد با در اختیار داشتن دستگاه های تمام اتوماتیک چاپ 3 رنگ مجهز به دایکات روتاری با امکان چاپ کارتن های با سایز فوق بزرگ با ابعاد حداکثر 270 سانتی متر در 185 سانتی متر اولین دستگاه تولید کارتن با چاپ 3 رنگ در ابعاد فوق بزرگ در ایران بوده و همچنان به عنوان تنها دستگاه چاپ 3 رنگ در این کلاس در خط تولید مجتمع تولید کارتن سپهراد مشغول به تولید است.
در حال حاضر مجموعه ی ما با رویکرد تخصصی در زمینه ی تولید کارتن ها و بسته بندی های بزرگ و فوق بزرگ و کسب تجربه های متعدد و موفق در تولید بسته بندی های فوق بزرگ برای مشتریان متعدد آماده ی طراحی و تولید انواع کارتن ها و بسته بندی های بزرگ مقیاس برای هر نوع محصول و با هر ابعادی بوده و به جرات اعلام میکنیم در تولید بسته بندی های بزرگ با هیچ گونه محدودیتی مواجه نخواهید بود.