فروشگاه اینترنتی

امروزه با گسترش تکنولوژی های دیجیتال و فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی کسب و کار ها هم مانند زندگی روزمره ی انسان دچار تغییرات گسترده ایی شده است.
این تغییرات هم شامل تهدیدات و هم فرصت هایی برای فعالیت های شخصی و کاری جوامع بوده که یکی از بهترین فرصت ها در فضای کسب و کار شکستن محدودیت های زمانی و مکانی وتوانایی ارائه ی خدمات و محصولات به شکل برخط و آنی به بخش عظیمی از مشتریان در هر جای دنیا و در هر ساعت از شبانه روز بوده است.
مجتمع صنایع کارتن و بسته بندی سپهراد نیز بمنظور ایجاد امکانات بیش از پیش برای ارائه ی خدمات به مشتریان گرانقدر خود و رفع هر نوع محدودیت در این راستا اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی تخصصی برای ارائه ی محصولات کارتن و بسته بندی به مشتریان خود نموده.
در طراحی فروشگاه اینترنتی سپهراد تلاش شده تا کاربران و مشتریان بتوانند به راحت ترین شکل ممکن به محصول مورد نیاز خود دست پیدا کنند، طرح های گرافیکی بسته بندی مورد نیاز خود را بارگذاری کرده و فرایند سفارش خود را پیگیری نمایند.
مجتمع صنایع کارتن و بسته بندی سپهراد همواره در تلاش است تا بهترین و بروز ترین خدمات را بمنظور ایجاد رضایت هرچه بیشتر به مشتریان خود ارائه دهد.

“همراه شما همگام با فن آوری”