مشاوره

آیا میدانید کدام بسته بندی مناسب محصول شماست؟
بسته بندی اولین و مهمترین راه ارتباطی و تبلیغاتی هر محصول با جامعه است. یک بسته بندی مناسب، خلاقانه، باکیفیت و زیبا می تواند بیش از هر تبلیغاتی در جذب مشتری و ایجاد حس مثبت در مخاطبین تاثیر گذار باشد. این امر امروزه در سرتاسر دنیا در کمپانی های بزرگ تولید کننده به عنوان یک اصل شناخته شده است و توجه به بسته بندی محصولات یکی از امور مهم در مباحث برندینگ و تبلیغات تلقی می شود.

به طور کلی برای یک محصول مشخص میتوان دهها بسته بندی مختلف تولید کرد.اما کدامیک بهترین بسته بندی برای محصول شما خواهد بود؟
بواسطه ی وجود المان های متفاوت در طراحی و تولید بسته بندی ، مانند: جنس بسته بندی، نوع بسته بندی، طراحی ساختار، طراحی گرافیکی، نوع چاپ و مواردی از این دست، انتخاب و تولید یک بسته بندی مناسب برای هر محصول به دانش کافی در تمام این زمینه ها و درک روابط بین المان های تولید یک بسته بندی نیاز دارد.
فرض کنید محصولی دارید با وزن و ابعادی خاص که باید در فضای باز نگهداری شود، اگر در تولید بسته بندی محصول شما مسائل مربوط به نگهداری، تحمل وزن، راحتی در جابجایی و چیدمان و مهمتر از همه در کنار این موارد به مساله ی هزینه ی تولید بسته بندی توجه نشود قطعا در انتهای کار با یک فاجعه ی بزرگ روبرو خواهید شد.
شاید این مسائل برای شما و مجموعه ی شما دغدغه و نگرانی هایی ایجاد و نا آشنایی در این زمینه آسیب هایی به روند فعالیت هایتان وارد کرده باشد، بهترین راه حل برای گذر از این مشکلات و داشتن یک بسته بندی بی نقص برای محصولاتتان دریافت راهنمایی و مشاوره از متخصصین کارآزموده ایست که برای محصولات شما ارزش قائل باشند.
مجموعه ی صنایع کارتن و بسته بندی سپهراد با تکیه بر سالها تجربه و کسب دانش و مهارت های روز صنعت بسته بندی بهمراه گروهی از ماهر ترین و متعهد ترین متخصصین صنعت بسته بندی در کنار شماست تا در هر زمان پاسخگوی پرسش ها و رفع دغدغه های شما در زمینه ی بسته بندی محصولات باشد.

اولین گام معرفی محصولات را محکم بردارید

نقاط برجسته :
مشاوره ی تخصصی کاملا رایگان
ارائه مشاوره توسط متخصصین طراحی و تولید بسته بندی
تضمین امانت داری اطلاعات و ایده های مخاطبین